19/08/2017 tarih ve 2017/345 sayılı Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesiyle Aydın’ın Didim ilçesine tayini çıkan Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ için Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Sayın Necati OKAY tarafından 11/09/2017 Pazartesi günü saat 19:30’da İlçemiz Pınarbaşı Mahallesi çınaraltında veda yemeği düzenlendi.
 
Düzenlenen yemekte; Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Sayın Necati OKAY ve Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ, duygusal bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Sayın Necati OKAY tarafından günün anısına İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet TÜRKÖZ’e hediye takdim edildi.
 
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Sayın Necati OKAY’ın düzenlediği yemeğe; Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı İlker YAZICI, Büyükşehir Genel Sekreteri Züver ÇETİNKAYA, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları, İl Müftüsü Celal SÜRGEÇ, İl Defterdarı Mehmet ÇOBAN, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan EMİRALİOĞLU, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları, Dulkadiroğlu Belediyesi Meclis Üyeleri, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dulkadiroğlu İlçe Kurum Müdürleri ile Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı Birim Müdürleri ve Kaymakamlığımız personelleri katıldı.